Захист інтересів пацієнтів

Ми віримо у цінність співпраці з пацієнтськими організаціями, яка дозволяє краще розуміти потреби пацієнтів і орієнтуватись на них у роботі. Прозора співпраця у цій сфері необхідна для підтримки пацієнтів та тих, хто про них піклується, у прагненні мати краще здоров’я.

Принципи співпраці з пацієнтськими організаціями:

Етична поведінка та порядність

Співробітники Teva повинні дотримуватись найвищих стандартів добропорядності у співпраці з пацієнтськими організаціями

Прозорість

Teva відкрита до прозорої співпраці з пацієнтськими організаціями. Ми оприлюднюємо інформацію про фінансову і нефінансову підтримку, надану таким організаціям.

Взаємна користь

Наша підтримка спрямована на зміцнення добробуту пацієнтів та тих, хто про них піклується. Будь-яка діяльність у партнерстві з пацієнтськими організаціями повинна мати на меті користь для пацієнтів, а також для самої організації і Teva.

Незалежність

У процесі співпраці з Teva, пацієнтська організація повинна залишатись незалежною і сприйматись як незалежна юридична особа. Партнери Teva мають право публічно не погоджуватись з позицією компанії.

Комплаєнс

Кожен випадок взаємодії між співробітниками компанії та представниками пацієнтської організації повинен відповідати всім вимогам законодавства, а також інструкцій, політик та процедур компанії.

Відсутність промоції

Teva не використовує співпрацю з пацієнтськими організаціями для просування чи інформування про свою продукцію, за винятком випадків, коли пряма реклама дозволяється законодавством країни, та відповідає всім внутрішнім політикам Teva у сфері промоції лікарських засобів.