Генеричні препарати

Доступ до якісного лікування

Як провідний світовий виробник генеричних ліків, Teva Pharmaceuticals розуміє потребу у доступності якісних препаратів.

Маючи у своєму портфелі більше 1,800 молекул, Teva виробляє широкий спектр генеричних препаратів практично у кожному терапевтичному напрямку та у різних формах: від таблеток і капсул до рідин, мазей і кремів, у різних дозуваннях та з різними системами доставки.

Якісні та доступні генеричні препарати

Teva виробляє близько 76 мільярдів таблеток і капсул на рік на 53 виробничих майданчиках у різних країнах світу. Teva входить до трійки лідерів фармацевтичного ринку у близько 25 країнах світу, і, відповідно, має значний вплив на сферу охорони здоров’я.

Ґрунтуючись на багаторічному досвіді та досягненнях, Teva продовжує рухатись у майбутнє в галузі генеричних препаратів. Щоб задовольнити потреби пацієнтів та з дотриманням принципів етики ведення бізнесу, зручності, ефективності та безпечності, ми робимо генеричні лікарські засоби доступними для пацієнтів та систем охорони здоров'я в усьому світі.

Інноваційний підхід до потреб пацієнтів

Teva розробляє інноваційні рішення для лікування порушень центральної нервової системи (ЦНС), включаючи неврологічні та нейродегенеративні захворювання, біль та розлади сну, а також потужний портфель препаратів для лікування респіраторних захворювань, включаючи астму, алергічний риніт і хронічне обструктивне захворювання легенів (ХОЗЛ).

У своєму портфоліо оригінальних препаратів, Teva зосереджується на розробці, персоналізації та поліпшенні лікування для пацієнтів із захворюваннями ЦНС, дихальних шляхів, онкологічними захворюваннями. Teva поєднує експертизу та виробничі можливості у сегменті генеричних та оригінальних препаратів у своєму глобальному відділі досліджень та розвитку, щоб створити нові способи вирішення нетипових потреб пацієнтів, поєднуючи розробку лікарських засобів з розробкою пристроїв, послуг та нових технологій у сфері охорони здоров’я.

 


Перелік поширених запитань та відповідей про генеричні препарати
Дізнайтеся більше про основні терапевтичні напрямки, в яких ми працюємо

*Інформація про продукцію для споживачів, що надається згідно зі ст. 15 ЗУ «Про захист прав споживачів»