Якість, якій ви можете довіряти

Наша відданість якості – безкомпромісна. Вона охоплює всі етапи розробки, виробництва та маркетингу наших ліків.

Teva об’єднує близько 37 000 співробітників у 60 країнах світу.

В Україні Teva (ТОВ «Тева Україна»)  є однією з найбільших міжнародних фармацевтичних компаній та одним з п’яти лідерів українського фармацевтичного ринку. *За даними Proxima Research про обсяги продажів у 2021 році.

Компанія об’єднує більше 350 співробітників. Портфоліо Teva в Україні нараховує понад 250 генеричних та оригінальних лікарських засобів, які застосовуються у більшості ключових терапевтичних напрямів.

У 2017 році компанія відзначила двадцятиріччя діяльності в Україні.

Гарантія якості

Наша відданість якості – безкомпромісна і охоплює всі етапи розробки, виробництва та маркетингу наших ліків. Наші найсучасніші виробничі потужності оснащені провідним обладнанням для досліджень, що гарантує якість наших препаратів. Устаткування перевірені та сертифіковане, і так само ретельно перевіряються всі виробничі процеси.

Бездоганне дотримання підтверджується сертифікацією FDA 26 наших виробничих майданчиків і затвердженням EMA 31 нашого виробництва. Кожен з наших заводів перевіряється та затверджується принаймні двома світовими регуляторними органами.

Завдяки присутності на глобальному ринку, своєчасна та ефективна з точки зору витрат дистрибуція та має вирішальне значення для того, щоб своєчасно постачати лікарські засоби кінцевим споживачам. Наша виробнича мережа постійно оптимізується, щоб наші клієнти могли бути впевнені у нашому процесі постачання.  


Дізнатися більше
Дізнайтеся більше про основні терапевтичні напрямки, в яких ми працюємо

*Інформація про продукцію для споживачів, що надається згідно зі ст. 15 ЗУ «Про захист прав споживачів»