Наші лікарські засоби

 Можливо, хтось із ваших знайомих живе здоровішим життям завдяки нашим лікам; можливо, ви теж саме така людина. Адже ми виробляємо понад 70  мільярдів таблеток і капсул на рік на 53 фармацевтичних заводах у різних країнах світу.

Можливо, у цей самий момент…

Батьки обирають препарат Teva для своєї  дитини.

Фармацевт рекомендує препарат Teva, адже знає, що він відповідає найвищим стандартам якості та безпеки.

Teva прагне постачати рецептурні та безрецептурні препарати пацієнтам в усьому світі. Ми пропонуємо високоякісні генеричні та оригінальні препарати в усіх ключових терапевтичних напрямках.

Антибактеріальні препарати

Поряд з іншими препаратами у портфелі Teva є група антибактеріальних препаратів. Ця група використовується у складі терапії під час лікування інфекційних хвороб та дозволяє отримати необхідну допомогу та у той же час високу якість лікування. Teva має широкі виробничі можливості та десятиріччя досвіду у сфері розробки антибактеріальних лікарських засобів. Портфель антибактеріальних лікарських засобів постійно оновлюється та доповнюється, що дає можливість обирати якісні активні компоненти препаратів для різних життєвих ситуацій.

Лінійка генеричних препаратів під брендом Teva

Спеціальна лінійка генеричних препаратів під брендом Teva в Україні має високу якість і помірну ціну, та покриває більшість терапевтичних напрямків. 

Центральна нервова система

Teva виробляє лікарські засоби для забезпечення потреб пацієнтів із захворюваннями центральної нервової системи та їх родин.

Ми розробляємо препарати для лікування неврологічних та нейродегенеративних захворювань, болю, розладів сну.

Ми також розробляємо інноваційні рішення проти головного болю та мігрені, а також соціально-важливі знеболюючі препарати.

Респіраторні захворювання

Teva має високоякісні лікарські засоби для пацієнтів з респіраторними захворюваннями, зокрема з астмою, алергічним ринітом, хронічним обструктивним захворюванням легенів. Наші інновації у цьому терапевтичному напрямку спрямовані на оптимізацію терапії завдяки новим лікарським формам, які враховують потреби пацієнтів.

Зокрема, Teva працює над розробкою та забезпеченням таких підходів до лікування, які враховують два важливих питання у напрямку респіраторних захворювань: 1) дотримання курсу лікування та 2) лікування астми, яку не вдається контролювати.

Щодо терапії астми, нашою метою є підвищення контролю над хворобою з метою зменшення проявів симптомів, покращення функціонування легень та зниження кількості приступів.

Серед лікарських засобів Teva у даному напрямку є і контролюючі препарати, і  препарати швидкої дії. Ми також працюємо над новими опціями для пацієнтів, поєднуючи експертизу у розробці оригінальних препаратів (включно з малими молекулами та біологічними препаратами), медичних пристроїв та генеричних ліків.

Онкологія

Ми прагнемо мати позитивний вплив на життя пацієнтів, хворих на рак. У нашому портфелі є препарати для терапії хронічної лімфоцитарної лейкемії та повільнопрогресуючої B-клітинної неходжкінської лімфоми. Teva також пропонує низку біологічних препаратів, які є частиною курсу лікування пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

Лікування болю

До портфелю Teva входять ефективні рішення для лікування болю для дорослих пацієнтів з онкологічними захворюваннями, зокрема, для усунення м’язового спазму при захворюваннях опорно-рухової системи, лікуванні гострого болю та нудоти у дорослих, хворих на мігрень.

Безрецептурні лікарські засоби

Портфель безрецептурних лікарських засобів Teva забезпечує потреби пацієнтів у більшості ключових терапевтичних напрямків. Серед них – добре відомі в Україні препарати Спазмалгон, Троксевазин, Гепабене, Декатилен, Долобене, Алмагель, Алерон, Олфен та ін.

Наш досвід роботи у  різних країнах з різними системами охорони здоров’я дозволяє нам ретельно планувати  поставки необхідних препаратів у потрібній кількості. Ми забезпечуємо своєчасну, надійну та економічну дистрибуцію лікарських засобів на глобальному рівні.


Дізнайтеся більше про основні терапевтичні напрямки, в яких ми працюємо
Дізнатися більше

*Інформація про продукцію для споживачів, що надається згідно зі ст. 15 ЗУ «Про захист прав споживачів»