Тева продовжує роботу над вирішенням проблем охорони здоров’я на міжнародному рівні, втілюючи високі етичні стандарти

ЄРУСАЛИМ, 11 липня 2019 р.– Сьогодні Тева Фармасьютікал Індастріз Лтд. (Teva Pharmaceutical Industries Ltd.) (NYSE і TASE: TEVA) опублікувала Звіт про соціальний вплив компанії у 2018 роців якому зазначила головні соціальні проекти і заходи, які компанія, як провідний виробник генеричних лікарських засобів, втілила за допомогою свого портфоліо, програм роботи з пацієнтами, програм зменшення негативного впливу на навколишнє середовище та високих стандартів етики та комплаєнс.

“Вся наша робота у сфері соціального впливу у 2018 році базується на нашій місії, - бути лідером у сегменті генеричних та біофармацевтичних лікарських засобів, та покращувати життя пацієнтів,” зазначив Кор Шульц, Президент та Головний виконавчий директор Тева. “Соціальний вплив нерозривно пов’язаний із нашим широким портфелем генеричних та біофармацевтичних препаратів, які щодня досягають близько 200 мільйонів пацієнтів. Втім наші ініціативи у сфері соціального впливу не обмежуються лікарськими засобами, ми також розвиваємо підтримку пацієнтів, захист навколишнього середовища, працюємо над вирішенням глобальних проблем охорони здоров’я разом із ключовими партнерами, в усьому дотримуючись принципів доброчесності.”

Звіт про соціальний вплив Тева у 2018 році демонструє наш внесок у розвиток здорових громад і відповідальність у операційній діяльності, які сприяють позитивним зрушенням у суспільстві та сприяють розвитку компанії.

Внесок у розвиток здорових громад

Тева прагне робити якісне лікування доступнішим для всіх, хто його потребує. У 2018 році компанія підготувала Позицію щодо доступу до лікування, отримала близько 1000 схвалень нових препаратів, пожертвувала високоякісні ліки на суму понад 380 мільйонів доларів США для більше ніж 100 країн, та співпрацювала із міжнародними партнерами над кращим доступом до препаратів компанії у більше ніж 60 країнах. 

Розуміючи важливість підтримки пацієнтів, Тева створила платформу Life Effects в ЄС та США. Цей вебсайт наповнюється пацієнтами для пацієнтів, він є майданчиком, де лідери думок діляться особистим досвідом та думками щодо життя із хронічними захворюваннями. За перші сім місяців існування сайт відвідало більше ніж 500 000 користувачів.

Відповідальне ставлення до навколишнього середовища, дотримання стандартів комплаєнс, маркетингової діяльності тощо

Звіт підкреслює роботу Тева у напрямку захисту навколишнього середовища. У 2018 році Тева переробила 52% відходів, що на 30% більше, ніж у 2017 році. З 2012 року компанія зменшила викиди парникових газів на 23%. За прогрес у діяльності з захисту навколишнього середовища, Тева отримала оцінку A- від неприбуткової організації CDP, яка досліджує вплив великих компаній на проблеми зміни клімату.

Компанія продовжує щоденну роботу над підтримкою стандартів комплаєнс на кожному рівні організаційної структури. В 2018 році більш ніж 16 500 працівників Тева взяли участь у тренінгах, присвячених етичній поведінці. Тева також розробила офіційні позиції щодо маркетингової та рекламної діяльності та взаємодії з органами влади, започаткувала комплексну програму конфіденційності і втілила світові стандарти конфіденційності.

Дізнайтесь більше тут Social Impact website2018 Social Impact Report та 2018 Social Impact Highlights.

Про Тева

Понад сто років Тева Фармасьютікал Індастріз Лтд. (Teva Pharmaceutical Industries Ltd.) (NYSE і TASE: TEVA) займається розробкою та виробництвом лікарських засобів для покращення життя людей. Ми є світовим лідером у сфері генеричних та оригінальних препаратів, наше портфоліо містить більше ніж 35 000 лікарських засобів в усіх ключових терапевтичних напрямках. Близько 200 мільйонів людей по всьому світу щодня приймають препарати Тева, які постачає їм одна з найбільших та найскладніших систем поставок у фармацевтичній галузі. Окрім розробки та виробництва генеричних препаратів, ми проводимо інноваційні дослідження та розвиваємо портфоліо оригінальних та біофармацевтичних лікарських засобів. Дізнайтеся більше на www.tevapharm.com