Щодо дезінформації про компанію та незаконного використання даних співробітників (у каналі для медичних представників у Telegram)

Ми змушені зазначити, що цими днями один із галузевих каналів у Telegram поширює неправдиву та обурливу інформацію про «Тева» з метою нашкодити діловій репутації компанії та репутації її співробітників.  

Адміністратори каналу використовують імена та фото керівників компанії, імітують спілкування із ними, публікують коментарі та зображення від їх імені.

Компанія обурена цією хвилею дезінформації та вживатиме всіх заходів для притягнення до відповідальності причетних до неї осіб. В рамках розслідування ми будемо використовувати внутрішні корпоративні інструменти та ресурси, і звернемось до регуляторних органів.

Підкреслюємо, що керівництво компанії жодним чином не контактувало із адміністраторами каналу і не буде цього робити. «Тева» дотримується принципів етичності і доброчесності, і не вестиме перемовин із шахраями. 

Попри те, що згаданий канал у Telegram не є поширеним, ми розглядаємо даний випадок як небезпечний і ганебний прецедент в комунікаціях в фармацевтичній галузі. Сподіваємось, що він буде врегульований найближчим часом.