Марину Бучму, Директора зі зв'язків з державними органами Тева в Україні, переобрано співголовою Комітету з питань охорони здоров’я Американської торговельної палати в Україні

Вже сьомий рік поспіль Марину Бучму, Директора зі зв'язків з державними органами, обирають співголовою Комітету з питань охорони здоров’я Американської торговельної палати в Україні. Це є підтвердження великого рівня довіри та досвіду Марини у цій сфері.

Марина, разом з іншими членами комітету, продовжить активно сприяти розвитку і впровадженню реформ у сфері охорони здоров'я. 

Її пріоритетами є розробка нормативних актів для нового закону про лікарські засоби, впровадження системи верифікації та формату e-CTD, реалізація угоди АСАА з ЄС, розробка цінової політики та розвиток програми реімбурсації.

«Наша ціль полягає у тому, щоб забезпечити доступне та ефективне лікування пацієнтів через стратегічні ініціативи та реформи, які підвищують стандарти охорони здоров'я.» – прокоментувала Марина.

Для компанії Тева в Україні важливо бути активним учасником професійної спільноти, оскільки це дає можливість спільно з іншими представниками галузі формувати разом з органами державної влади стабільні, прозорі та справедливі умови для бізнесу в Україні.