«Тева Україна» бере участь в урядовій програмі «Доступні ліки»

ТОВ «Тева Україна» бере участь у програмі Міністерства охорони здоров’я України «Доступні ліки», яка дозволить забезпечити основними лікарськими засобами громадян України із серцево-судинними захворюваннями, діабетом II типу або бронхіальною астмою. Саме ці захворювання, за даними МОЗ, найбільше впливають на показники смертності в Україні.

3 квітня 2017 року МОЗ затвердив Реєстр лікарських засобів, які пацієнти зможуть безкоштовно або з невеликою доплатою отримати у аптеках, які є учасниками програми «Доступні ліки». Вартість ліків буде відшкодовувати держава, для цього у бюджеті 2017 року передбачено 500 мільйонів гривень.

Реєстр містить 157 назв лікарських засобів, серед них 12 препаратів компанії «Тева», такі як «Клопідогрел-Тева», «Бісопролол-Тева», «Метформін-Тева», «Беклазон-Еко», «Лопірел», «Діанормет 850». Препарати імпортуються в Україну з країн ЄС та з Ізраїлю. Більшість з них пацієнти зможуть отримати з незначною доплатою, від 2,90 грн до 8,90 грн. А, наприклад, «Беклазон-Еко», роздрібна ціна якого становить 243,64 грн. за упаковку, буде для пацієнтів безкоштовним. 

«Програма відшкодування пацієнтові вартості лікарських засобів – це важливий крок для забезпечення доступності лікування в Україні. Ми раді зробити свій внесок в її розвиток. Сподіваємось, що найближчим часом перелік лікарських засобів, які беруть участь у програмі, буде розширюватись, щоб більшою мірою забезпечити потреби українських пацієнтів», зазначив Дмитро Спіцин, генеральний директор ТОВ «Тева Україна».

Більше інформації про програму «Доступні ліки» ви знайдете за посиланням.