Звіт про діяльність Teva у напрямках охорони довкілля, соціального впливу та корпоративного управління у 2019 році

Teva нещодавно опублікувала Звіт про діяльність Teva у напрямках охорони довкілля, соціального впливу та корпоративного управління у 2019 році. Тепер він доступний і українською мовою.

У Звіті представлені такі проекти та досягнення з України.

  1. Лідерство у програмі реімбурсації «Доступні ліки»

У 2019 році «Тева Україна» стала лідером програми у грошовому виразі, та другим найбільшим учасником у натуральному виразі. Десять препаратів Тева, або 25 торгових найменувань, були представлені у всіх трьох напрямках програми: серцево-судинні захворювання, астма та діабет 2-го типу. Ми єдина компанія, представлена у всіх цих напрямках. Загалом у минулому році ми поставили 6,8 мільйона одиниць препаратів із загальної кількості 57,9 мільйона (12%).

  1. Підтримка осіб, які здійснюють догляд за іншими (carers)

В Україні ми зосередилися на жінках, які, за даними нашого дослідження, найчастіше здійснюють догляд за іншими. Ми створили нову платформу у соціальних мережах, Teva Ukraine, яка щомісяця досягає майже 400 000 пацієнтів та доглядачів, і розробили зручні для користування «Запитання та відповіді» про 50 лікарських препаратів, які доступні за QR-кодами на упаковках.

  1. Підписання Пакту про гендерну рівність та протидію домашньому насильству

«Тева Україна» та ще 12 компаній підписали Пакт про сприяння гендерній рівності та протидію домашньому насильству. Пакт, ініційований Фондом ООН у галузі народонаселення (United Nations Population Fund, UNFPA) та Центром розвитку CSR, допомагає компаніям досягати цілей ООН в галузі сталого розвитку.

Завантажте українську версію Звіту тут або перегляньте його англійською мовою на сайті Teva Pharmaceutical Industries Ltd. https://www.tevapharm.com/our-impact/social-impact-report/.