1. Life Effects-not in search
  2. Contributors Lobby
  3. Джеймі Сендерс
Джеймі Сендерс

Джеймі Сендерс

блогерка та захисниця інтересів пацієнтів, яка живе у Вірджинії зі своїм чоловіком та трьома дітьми.

  • Місце проживання: Вірджинія

Знайомство з автором

Джеймі, скільки себе пам’ятає, страждала від мігрені та більшу частину свого дорослого життя прожила з депресією. За 37 років, протягом яких Джеймі пройшла шлях від маленької дівчинки з абдомінальною мігренню до дружини та матері з хронічною мігренню, вона навчилася перетворювати свій біль на силу.

Завдяки своїй роботі у правозахисних організаціях та блогу Джеймі здійснює свою місію — робить таке невидиме для решти світу захворювання помітним та допомагає зрозуміти реальний біль мільйонів людей. Вона співпрацює з декількома неприбутковими організаціями, об'єднуючи зусилля задля навчання, розширення можливостей і підтримки пацієнтів із мігренню та їхніх доглядачів. Як координатор захисників інтересів пацієнтів із мігренню фонду Global Healthy Living Foundation, Джеймі допомагає залучати таких пацієнтів для відстоювання прав із метою внесення змін у законодавство та політики страхування, щоб покращити їхній доступ до медичного обслуговування на державному рівні.

Одна з її пристрастей — це створення контенту про мігрені та психічне здоров’я, оскільки це допомагає їй підтримувати зв’язок із цими спільнотами, надавати підтримку, співчуття, а також боротися за визнання захворювань, навколо яких існує багато стигм та нерозуміння.


Статті Джеймі Сендерс