Наші головні цінності

Те, що ми робимо кожен день, має значення

Місія Teva - бути світовим лідером у сфері генеричних та біофармацевтичних лікарських засобів, та покращувати життя пацієнтів.

В ній – сенс нашої роботи та наша мотивація. Вона про нас, співробітників Teva, наші вміння та навички, людяність і прагнення підтримувати мільйони людей в усьому світі на шляху до кращого здоров’я і кращого життя. Наша місія і цінності направляють нас, щодня нагадуючи, що ви – наші пацієнти, покупці, колеги, а також спільноти, в яких ми працюємо – у центрі кожного рішення, яке ми приймаємо. 

Завжди попереду

Завжди попереду
Ми прагнемо бути лідером галузі і втіленням найвищих стандартів у середовищі, яке постійно змінюється. Для нас дуже важливо втілювати інновації і використовувати нові можливості. Ми віримо, що лідерство досягається разом і завдяки кожному з нас.

Цілеспрямованість та відповідальність

Цілеспрямованість та відповідальність
Ми цілеспрямовані в усьому, що робимо. Ми ставимо перед собою чіткі завдання і спрямовуємо зусилля, увагу та енергію на їх досягнення. Ми дотримуємось обіцянок і несемо особисту відповідальність за наші вчинки та їх результати.

Досягаємо успіху разом

Досягаємо успіху разом
Ми всі працюємо в одній компанії, Teva. Коли ми ефективно працюємо разом, у тісній співпраці та в єдиному напрямку, ми активуємо весь наш потенціал і досягаємо успіху.

Втілюємо інновації, створюємо цінність

Втілюємо інновації, створюємо цінність
Ми працюємо над інноваціями, щоб створювати цінність для пацієнтів, наших партнерів у сфері охорони здоров’я та стейкхолдерів. Ми шукаємо оригінальні та кращі шляхи досягнення успіху, створюючи нові рішення для задоволення актуальних та майбутніх потреб. 

Піклуємось

Піклуємось
Ми піклуємось. Ми піклуємось про добробут наших пацієнтів та їх рідних, а також про спільноти, з якими ми пов’язані. Ми піклуємось про наших колег, створюючи робоче середовище, в якому панує повага, різноманіття та інклюзивність.

Наші родини пишаються нами

Наші родини пишаються нами
Тева підтримує здоров’я та добробут людей кожен день. Ми робимо це, дотримуючись принципів добропорядності і найвищих стандартів якості, етики та комплаєнс.