Факти та цифри

Teva у цифрах – Головні факти про компанію

Teva була заснована у 1901 році. Наш головний офіс розташований у Ізраїлі. Ми маємо понад 3600 препаратів у нашому портфоліо і виробляємо більше ніж 76 мільярдів таблеток та капсул щороку. Ми маємо 53 виробничих майданчики у різних країнах світу.

Teva є однією з провідних фармацевтичних компаній у світі. Ми представлені у 60 країнах. Близько 37  тисяч наших співробітників в усьому світі відповідають за втілення нашої місії. Більше ніж 200 мільйонів людей щодня використовують наші високоякісні лікарські засоби.

Виробляємо ефективні та доступні лікарські засоби з 1901 року

Компанія, сьогодні відома як Teva, розпочинала свою історію з невеликого підприємства в Єрусалимі у 1901 році. Аптека Саломон, Левін та Елштейн Лтд., названа на честь засновників, займалась дистрибуцією імпортованих лікарських засобів караванами мулів та верблюдів. У наступні десятиріччя компанія активно розвивалась; у той же час зростав попит на лікарські засоби місцевого виробництва. У 1976 році компанія отримала назву Teva («природа» на івриті) Pharmaceutical Industries Ltd.

Подальший ріст Teva став можливим завдяки численним успішним придбанням, які дозволили інтегрувати нову та посилити існуючу експертизу компанії у виробництві інноваційних та генеричних препаратів, а також розширити кількість терапевтичних напрямків та географію діяльності. Сьогодні Teva є однією з 15 найбільших міжнародних фармацевтичних компаній, світовим лідером у виробництві генеричних та оригінальних лікарських засобів.

Детальніше про історію Teva 

Переглянути інфографіку
Звітність «Тева Україна» за 2019 рік Звітність "Тева Україна" за 2020 рік