Інформація про компанію

Розуміємо ваші потреби

Teva зміцнює присутність у різних країнах світу, розширює масштаби діяльності та вдосконалює всі операційні процеси, щоб зробити доступ до якісних рішень у сфері управління здоров’ям простішим для мільйонів людей, і допомогти їм жити кращим, здоровішим життям. Зокрема ми розробляємо та виробляємо якісні та доступні генеричні лікарські засоби, інноваційні оригінальні препарати та активні фармацевтичні інгредієнти.

Співробітники Teva у більше ніж 60 країнах розробляють, виготовляють та постачають лікарські засоби для близько 200 мільйонів людей щодня.

Завдяки унікально широкому портфелю та дослідженням і розробкам в усіх ключових терапевтичних напрямках, ми можемо забезпечити потреби пацієнтів та тих, хто про них піклується.

Таким чином, ми створюємо можливості для кращого життя, і в усьому, що робимо, дотримуємось найвищих стандартів етичного ведення бізнесу та доброчесності.

В Україні Teva (ТОВ «Тева Україна») є найбільшою міжнародною фармацевтичною компанією та одним з трьох лідерів українського фармацевтичного ринку.*


Компанія об’єднує більше 350 співробітників в Україні. Портфоліо Teva нараховує понад 250 генеричних та оригінальних лікарських засобів, які застосовуються у більшості ключових терапевтичних напрямів. 

У 2017 році компанія відзначила двадцятиріччя діяльності в Україні.


*За даними Proxima Research про обсяги продажів у 2021 р.