Брайс Еванс

Брайс Еванс

Історії пацієнта з депресію та проблемами з психічним здоров'ям

Брайс Еванс — титулований митець, який подорожує світом, ділиться цінними знаннями про життя і своєю роботою надихає величезну кількість людей.

  • Живе із захворюванням 16
  • Місце проживання Монреаль, Канада

Знайомство з автором

Брайс працював із провідними міжнародними брендами, створював проекти міжнародного масштабу і виставляв свої художні роботи по всьому світу, його діяльність висвічували VICE, Huffington Post, WEDay, The Mighty та інші. У 2010 році він заснував спільноту фотографів для людей, що живуть із депресією та тривожністю. Він став експертом із терапевтичної фотографії у сфері психічного здоров’я. На цю тему він пише статті, займається навчальною діяльністю та виступає, в тому числі на конференції TEDx з доповіддю «Як фотографія врятувала моє життя».

 Історія життя із захворюванням

 «Я практично не говорив про свою депресію та тривогу, я майже не усвідомлював, від чого страждав. Це відбувалося до тих пір, поки я не почав виражати та досліджувати свій стан за допомогою фотографії, зокрема через фотопроект one («один»), який потім перетворився на спільноту. Останні 7–8 років я пропрацьовую свою депресію та тривогу, залишаючись проактивним та уникаючи тригерів (наприклад, недосипання), а також випробовуючи на собі різні інструменти, які я використовую, щойно розпізнаю ранні ознаки. Зараз більшу частину часу у мене відсутні симптоми».


Статті Брайс Еванс

Код депресії: що ми кажемо і що ми маємо на увазі

Статті Брайс Еванс
Читати далі

Ключ до депресії: усвідомлення «сповзання»

Статті Брайс Еванс
Читати далі