Наші цінності відображають наші переконання, представляють найкраще в нас, і є орієнтирами в усьому, що ми робимо. Наша місія і цінності сформульовані нашими співробітниками. Вони базуються на численних прикладах з життя, які демонструють нашу культуру, і на тих особливостях, які роблять нас унікальними.

Місія Teva  - бути світовим лідером у сфері генеричних та біофармацевтичних лікарських засобів, та покращувати життя пацієнтів.
В ній – сенс нашої роботи та наша мотивація. Вона про нас, співробітників Teva, наші вміння та навички, людяність і прагнення підтримувати мільйони людей в усьому світі на шляху до кращого здоров’я і кращого життя.  Наша місія і цінності направляють нас, щодня нагадуючи, що ви – наші пацієнти, покупці, колеги, а також спільноти, в яких ми працюємо – у центрі кожного рішення, яке ми приймаємо. 

Leading the way

Завжди попереду
Ми прагнемо бути лідером галузі і втіленням найвищих стандартів у середовищі, яке постійно змінюється. Для нас дуже важливо втілювати інновації і використовувати нові можливості. Ми віримо, що лідерство досягається разом і завдяки кожному з нас.

Focus and Accountability

Цілеспрямованість та відповідальність
Ми цілеспрямовані в усьому, що робимо. Ми ставимо перед собою чіткі завдання і спрямовуємо зусилля, увагу та енергію на їх досягнення. Ми дотримуємось обіцянок і несемо особисту відповідальність за наші вчинки та їх результати.

Getting it done together

Досягаємо успіху разом
Ми всі працюємо в одній компанії, Teva. Коли ми ефективно працюємо разом, у тісній співпраці та в єдиному напрямку, ми активуємо весь наш потенціал і досягаємо успіху.

Innovating Where We Create Value 

Втілюємо інновації, створюємо цінність
Ми працюємо над інноваціями, щоб створювати цінність для пацієнтів, наших партнерів у сфері охорони здоров’я та стейкхолдерів. Ми шукаємо оригінальні та кращі шляхи досягнення успіху, створюючи нові рішення для задоволення актуальних та майбутніх потреб. 

Caring 

Піклуємось
Ми піклуємось. Ми піклуємось про добробут наших пацієнтів та їх рідних, а також про спільноти, з якими ми пов’язані. Ми піклуємось про наших колег, створюючи робоче середовище, в якому панує повага, різноманіття та інклюзивність.

Making our families proud 

Наші родини пишаються нами
Тева підтримує здоров’я та добробут людей кожен день. Ми робимо це, дотримуючись принципів добропорядності і найвищих стандартів якості, етики та комплаєнс.