Teva передала гуманітарну допомогу для біженців з України на суму понад 11 мільйонів доларів США

  • Гуманітарна допомога включає понад 1,3 мільйони упаковок антибіотиків та інших лікарських засобів першої необхідності, а також засоби гігієни для немовлят та дітей.
  • З початку березня, український підрозділ компанії додатково передав Міністерству охорони здоров’я України понад 350 тисяч упаковок лікарських засобів на суму понад 750 тисяч доларів США

Тель-Авів, Ізраїль – 14 березня 2022 року – Teva Pharmaceutical Industries Ltd. передала гуманітарну допомогу Україні у вигляді лікарських засобів на суму понад 11 мільйонів доларів США.

Гуманітарна допомога включає понад 1,3 мільйони упаковок лікарських засобів для інтенсивного лікування вартістю близько 10,8 мільйони доларів США (тут і далі вказана роздрібна вартість). Більшу частину донації отримала благодійна організація «Пряма допомога» («Direct Relief»). Перелік препаратів включає антибіотики, протизастудні засоби та інші лікарські засоби першої необхідності із переліку ВООЗ.

Teva також передала понад 25 000 упаковок антибіотиків на суму близько 180 тисяч доларів США «Об’єднаному Хатзалаху» («United Hatzalah»), ізраїльській неприбутковій організації, що надає невідкладну медичну допомогу у місцях розміщення біженців на кордонах з Україною.

У співпраці із європейською неприбутковою організацією «Люди, що потребують допомоги» («People in Need»), Teva передала 82 тисячі упаковок препаратів на суму близько 180 тисяч доларів для немовлят та дітей з України, котрі опинились в епіцентрі гуманітарної катастрофи.

Крім того, з початку березня, український підрозділ компанії передав Міністерству охорони здоров’я України понад 350 тисяч упаковок лікарських засобів на суму понад 750 тисяч доларів США.

Як провідна фармацевтична компанія, ми усвідомлюємо свою відповідальність і роль у організації доступу до лікування для всіх пацієнтів. У відповідності до місії Teva – надавати доступ до якісного лікування і покращувати життя пацієнтів – ми продовжуємо перемовини щодо нових гуманітарних програм за участі європейських організацій, підтримуємо постійний зв'язок із партнерськими фондами та продовжуємо робити все можливе для постачання наших препаратів пацієнтам.

Про Teva

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (NYSE and TASE: TEVA) займається розробкою та виробництвом лікарських засобів понад 100 років. Ми – провідний виробник генеричних та оригінальних лікарських засобів із портфоліо, що нараховує понад 3500 препаратів в більшості терапевтичних напрямків. Близько 200 мільйонів пацієнтів в усьому світі щодня приймають препарати Teva. У цьому нам допомагає одна з найбільших систем постачання у фармацевтичній галузі. Крім експертизи у сегменті генеричних препаратів, ми маємо інноваційні дослідження і розробки, що підтримують розвиток нашого портфелю оригінальних та біофармацевтичних лікарських засобів. Більше інформації ви знайдете тут: www.tevapharm.com, https://www.teva.ua