Марина Бучма обрана співголовою Комітету з питань охорони здоров’я Американської торговельної палати в Україні

Марина Бучма, Директор зі зв’язків з державними органами «Тева Україна» третій рік поспіль буде співочолювати Комітет з питань охорони здоров’я Американської торговельної палати.

Двома іншими очільниками Комітету обрані Борис Даневич, Партнер юридичної компанії “Danevych.Law”, та Макс Проскуров, Директор по роботі з державними органами компанії “Roche Ukraine”.

На цій посаді Марина буде підтримувати розвиток і впровадження реформи галузі охорони здоров’я. Серед пріоритетних напрямків роботи Комітету вона вбачає:

  • Трансформацію Оцінки медичних технологій у незалежну установу, та оновлення Національного переліку лікарських засобів, зокрема перегляд процесів вибору та затвердження лікарських засобів, які входять до Переліку;

  • Подальший розвиток програми реімбурсації;

    Підтримку розвитку Центральної закупівельної агенції, участь у підготовці законодавчої бази для її діяльності;

  • Просування якості лікарських засобів, як головного критерію для фармацевтичної галузі, зокрема біоеквівалентності у повному масштабі;

  • Подальшу гармонізацію законодавства України та ЄС, зокрема у сфері протидії фальсифікації лікарських засобів (2D кодування).

«Прогрес у цих напрямках дозволить зміцнити нашу систему охорони здоров’я та за великим рахунком матиме вплив на здоров’я всіх українців», зазначила Марина.

Американська торговельна палата є найстарішою міжнародною бізнес-асоціацією України, яка працює з 1992 року. Будучи неурядовою неприбутковою організацією, Палата представляє найбільших інвесторів та міжнародні компанії, які працюють в Україні. Протягом 27 років Американська торговельна палата в Україні тісно співпрацює з органами державної влади з метою покращення бізнес-середовища й залучення прямих іноземних інвестицій, сприяючи розвитку стабільних, прозорих та справедливих правил ведення бізнесу в Україні.