Олександра Козирєва, Керівника юридичного департаменту Тева в Україні, обрано співголовою Комітету з питань інтелектуальної власності

Комітет з інтелектуальної власності Американської торговельної палати активно співпрацює з представниками бізнесу та держави щодо різноманітних правових та бізнес-питань, діючи як платформа для обговорення та розробки нормативно-правових актів.

Головною метою комітету є сприяння створенню ефективних регуляторних та інституційних механізмів, пов'язаних із захистом інтелектуальної власності, а також підтримка розвитку інновацій та творчості в Україні.

Олександр Козирєв розповів про свої плани у ролі співголови Комітету: «Я вважаю за необхідне зосередитися на роботі над законодавчими ініціативами для імплементації «Правила Болар» і завершенні реформи патентного законодавства в Україні. Водночас важливим аспектом діяльності комітету буде боротьба з підробленими лікарськими засобами та протидія сірому імпорту.»

Внесок Олександра у діяльність комітету стане важливим фактором у підтримці захисту інтелектуальної власності в фармацевтичній галузі.