Внесок Teva в систему охорони здоров’я та економіку України

Перше дослідження впливу компанії на економіку та системи охорони здоров’я в Україні та світі

  • 492 млн. гривень заощаджень бюджетних коштів в Україні за рахунок генеричних препаратів компанії
  • 12,2 млрд. гривень ВВП
  • 1,6 млрд. грн. трудового доходу

29 січня 2020 року – Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (далі Teva) опублікувала результати першого дослідження впливу компанії на економіку та системи охорони здоров’я у 19 країнах, включаючи Україну.

Дослідження проводилось незалежною американською консалтинговою компанією Matrix Global Advisors (Матрікс Глобал Едвайзорс, MGA), що базується у Вашингтоні та спеціалізується на економічній політиці.

За даними дослідження, генеричні препарати Teva допомогли заощадити близько 55 млрд. доларів державних коштів у даних 19 країнах. Зокрема, бюджетні заощадження у США склали приблизно 42 млрд. доларів. У 12 країнах ЄС системи охорони здоров’я заощадили близько 9 млрд. доларів.

В Україні за рахунок генеричних препаратів Teva вдалось заощадити близько 492 млн. гривень.

У всіх країнах, де проводилось дослідження, діяльність Teva створила умови для підтримки близько 230 000 робочих місць.

За даними MGA, внесок компанії у ВВП цих країн становить близько 51 млрд. доларів. Крім того, Teva згенерувала близько 10 млрд. доларів трудового доходу у цих країнах.

В Україні Teva згенерувала 12,2 млрд. гривень ВВП та 1,6 млрд. грн. трудового доходу. Діяльність компанії підтримує близько 2100 робочих місць.

Економічний вплив Teva в Україні

 

Робочі місця

Трудовий дохід

(млн. гривень)

ВВП

(млн. гривень)

Пряма економічна діяльність Teva

331

185,1

3141,7

Економічна діяльність, яку підтримує Teva

1758

1395,4

9086,7

Разом

2089

1580,5

12228,4

За даними MGAпро економічний вплив Teva у 19 країнах у 2018 році

«Ми прагнемо розширювати доступ до якісного лікування в Україні і працюємо над цим вже 22 роки. Результати дослідження це підтверджують. Наші препарати допомогли заощадили півмільярда гривень державних коштів, які, відповідно, могли бути спрямовані на інші потреби населення у сфері охорони здоров’я», зазначив Дмитро Спіцин, Генеральний директор «Тева Україна».

З повною версією звіту можна ознайомитись тут https://www.tevapharm.com/our-impact/economic-impact-report/.

У звіті представлені дані про прямий і непрямий економічний вплив Teva у 19 країнах у 2018 році на основі аналізу таких показників як кількість робочих місць, трудовий дохід, вплив на ВВП та заощадження державних коштів, що асоціюються з придбанням генеричних лікарських засобів замість оригінальних.

Це дослідження було проведено компанією MGA на замовлення Teva, на основі даних компанії та ринкових даних. Тева не мала впливу на методологію, підготовку, визначення та інтерпретацію результатів дослідження.  

Інформація про компанію

ТОВ «Тева Україна» – один з п’яти лідерів фармацевтичної галузі в Україні 01. Портфоліо компанії нараховує понад 200 генеричних та оригінальних лікарських засобів, які застосовуються в більшості ключових терапевтичних напрямків. У 2017 році компанія відзначила двадцятиріччя діяльності в Україні. Більше інформації про компанію Ви знайдете на сайті www.teva.ua

«Тева Україна» є частиною Teva Pharmaceutical Industries Ltd, провідної міжнародної фармацевтичної компанії зі штаб-квартирою в Ізраїлі, заснованої у 1901 році.

Teva спеціалізується на розробці, виробництві та маркетингу генеричних та оригінальних лікарських препаратів, а також активних фармацевтичних інгредієнтів. Компанія використовує понад 1 800 молекул для виробництва більше 3 500 лікарських засобів.

Teva об’єднує близько 45 000 співробітників у 60 країнах світу. Препаратами та послугами Teva щодня користується близько 200 мільйонів людей.

У різні роки до складу Teva Pharmaceutical Industries Ltd увійшли компанії Actavis, Pliva,  Ratiopharm, IVAX та інші.

Більше інформації Ви знайдете на сайті www.tevapharm.com.


  1. Back to contents.

    За даними Proxima Research про обсяги продажів за 2019 рік