Ми робимо якісне лікування
доступним у всьому світі
highlights
Новини
highlights new plant in germany

Федеральний міністр охорони здоров’я Німеччини урочисто відкриває
новий завод Teva з виробництва стерильної продукції

Зліва направо: Даніель Бар, федеральний міністр охорони здоров’я Німеччини; Доктор Свен Детлефс, керуючий директор Teva Німеччина; Крістіан Хольцман, керівник об'єкту Pharmaceutical Operations Німеччина

Одним натисненням кнопки федеральний міністр охорони здоров’я Німеччини Даніель Бар днями запустив першу виробничу лінію на нещодавно збудованому заводі стерильної продукції на об’єкті компанії Teva у Блаубойрен-Вайлері.

“Ми пишаємося тим, що вище керівництво компанії Teva інвестувало 30 мільйонів євро у зміцнення наших позицій серед її європейських виробничіх об’єктів”, - говорить доктор Крістіан Хольцман, керівник об’єкту Pharmaceutical Operations Німеччина, Teva Global Operations, CEE & Israel Technical Operations.

Будівництво заводу розпочалося у січні 2012 року, і зараз, через 18 місяців, стерильне виробництво введено в експлуатацію. “У межах Групи Teva Німеччина лідирує у технології виробництва твердих лікарських форм, виробництві стерильних ампул і асептичному виготовленні назальних спреїв. Життєво важливим для нашого майбутнього є підтримання та підвищення рівнів високої якості на об’єктах в Ульмі та Блаубойрен-Вайлері”, - говорить доктор Хольцман. У результаті запуску першої лінії виробництва назальних спреїв на нещодавно збудованому заводі, що відбувся 23 липня, було створено 25 нових кваліфікованих робочих місць.

 “Teva займає третє місце на фармацевтичному ринку Німеччини. У особі компанії Ratiopharm Teva придбала добре відомий бренд медичних препаратів, що широко використовуються у Німеччині. Передбачається виробляти назальний спрей Ratiopharm на новому заводі стерильної продукції. З більше, ніж 25 мільйонами одиниць, цей безрецептурний медичний засіб є бестселером у Німеччині", - підкреслює доктор Свен Детлефс, керуючий директор Teva Німеччина.

Виробництво назальних спреїв буде збільшено більш ніж удвічі

Препарати, виробництво яких передбачається на новому заводі стерильної продукції, - це назальний спрей Ratiopharm для дорослих і назальний спрей Ratiopharm для дітей. Обидва препарати не містять консервантів. Очікується, що перша лінія наповнення буде виробляти 30 мільйонів одиниць на рік, що буде більш ніж удвічі перевищувати об’єм випуску назальних спреїв.

Виробництво стерильної продукції відповідає чітко визначеним керівним принципам

  • Виробництво стерильної продукції має відповідати особливим керівним принципам і вимогам, які зосереджені на захисті продукції від потенційного зараження мікробами. З цієї причини наповнення продукції без консервантів здійснюється за допомогою асептичного процесу. Компанія Teva вирішила використовувати відкриту систему RABS (відкриту бар’єрну систему обмеженого доступу), систему рукавичних отворів, яка дає можливість максимального виробництва продукції. Найсучасніша система рукавичних отворів дозволяє фактично уникнути будь-якого контакту працівників з відкритою продукцією. Система, не оснащена рукавичними отворами, викликала б необхідність відчинення дверей.
  • Працювати у стерильних середовищах необхідно у спеціальному одязі, що є непроникним для мікроорганізмів і не виділяє щодних часток. Передбачається також, що персонал буде працювати у чистому приміщенні, дотримуючись певних правил поведінки. Наприклад, працівникам слід уникати раптових рухів, тому що вони можуть спричинити непотрібну турбулентність повітря. У дизайні виробничих приміщені заводу також враховані гігієнічні вимоги, що полегшує прибирання та дезинфекцію приміщень. Наприклад, встановлені безконтактні вимикачі, щоб відкривати та закривати двері у зонах максимальної стерильності, обходячись без дверних ручок.
  • Нову будівлю площею 16 000 квадратних метрів спроєктовано з урахуванням підтримання стерильності продукції. Повітря піддається процесу стерильної фільтрації, і потік повітря завжди спрямований донизу так, щоб потік повітря, що пройшов стерильну фильтрацію, йшов зі стелі, та виводився на рівні підлоги. До того ж, проект передбачає системи тамбур-шлюзів для персоналу і матеріалів, які пересуваються з однієї зони до іншої.

Поєднання найвимогливіших технічних стандартів з професійними навичками висококваліфікованого персоналу забезпечує стерильні лікарські засоби найвищої якості.