20 років в Україні
Робимо дні кращими
highlights
Медіа

Teva та ПРООН підписали довгостроковий договір про постачання препарату для лікування розсіяного склерозу у рамках державних закупівель

Договір дозволить щорічно забезпечувати потреби у препараті близько 200 пацієнтів з розсіяним склерозом

12 грудня 2017 року, Київ

Teva Pharmaceutical Industries Ltd (далі Teva) підписала довгостроковий договір з Програмою розвитку ООН в Україні (далі ПРООН) про постачання глатирамеру ацетату, препарату для терапії рецидивуючо-ремітуючих форм розсіяного склерозу. Угода укладена на один рік з можливістю продовження ще на два роки, тобто потенційно дозволить забезпечувати пацієнтів препаратом протягом всього періоду дії міжнародних закупівель.

Таким чином Tevaта ПРООН створять умови для безперервного та своєчасного доступу до необхідної терапії для пацієнтів в Україні у рамках Національної програми МОЗ України. Препарат буде закуповуватись ПРООН за кошти державного бюджету.  

Це одна із перших довгострокових угод про постачання лікарських засобів, укладених з ПРООН в Україні. Згідно з нею, найближчим часом Teva здійснить поставку препарату у кількості 30 790 одиниць у дозуванні 40 мг/мл та 4 803 одиниць у дозуванні 20 мг/мл на склад ПРООН. Аналогічну кількість препарату буде поставлено щороку протягом дії договору, у відповідності до номенклатури, розробленої МОЗ. Ця кількість забезпечить річні потреби у препараті для близько 200 пацієнтів з розсіяним склерозом.

За рахунок довгогострокової дії договору та великого обсягу закупівлі, Teva змогла запропонувати незмінну ціну на глатирамеру ацетат у дозуванні 20 мг/мл і забезпечити поступове зниження ціни на глатирамеру ацетат у дозуванні 40 мг/мл у 2017 та наступних роках.

Договір укладено у відповідності до вимог Постанови Кабінету Міністрів України №494 від 12 липня 2017 року «Про затвердження переліку лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод (договорів) щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями».

Глатирамеру ацетат успішно застосовується для терапії рецидивуючо-ремітуючих форм розсіяного склерозу протягом більше 20 років[1]. Препарат необхідний для зменшення частоти загострень у пацієнтів з ремітуючо-рецидивуючим розсіяним склерозом.

Teva є власником ліцензій для всіх лікарських препаратів, зареєстрованих в Україні, що містять глатирамеру ацетат в якості діючої речовини.

«Довгострокові договори на закупівлю лікарських засобів використовуються в багатьох країнах для забезпечення безперервного доступу пацієнтів до високоякісних ліків за найбільш конкурентними цінами. Ми вдячні нашим партнерам з бізнесу за готовність працювати разом з нами над цією важливою ініціативою, що допоможе мільйонам українців», - зазначив Янтомас Хімстра, Голова Представництва ПРООН в Україні.

«Ми раді бути однією із перших компаній в Україні, яка укладає багаторічний договір з ПРООН. Тільки довгострокове планування може гарантувати пацієнтам безперебійний доступ до якісного лікування», зазначив Дмитро Спіцин, генеральний директор «Тева Україна». «Це також шлях до ефективнішого використання бюджетних коштів. Ми сподіваємось, що кошти, зекономлені в рамках цього договору, можуть бути спрямовані на лікування більшої кількості пацієнтів з розсіяним склерозом у наступні кілька років».

Довідка про розсіяний склероз[2]

Розсіяний склероз (РС) є хронічним запальним захворюванням центральної нервової системи з ураженням білої речовини головного та спинного мозку. Захворювання проявляється порушенням різних функцій: когнітивної, зорової, рухової, чутливої, координаторної, сечового міхура і кишечника. Зазвичай симптоми РС розвиваються у віці 20-40 років, але віковий діапазон початку захворювання розширюється, зустрічаються педіатричні випадки, хворіють і літні люди. Жінки хворіють в 2-3 рази частіше, ніж чоловіки.

Більше 2 мільйонів осіб у світі страждають на РС. В Україні, за офіційними даними МОЗ, зареєстровано до 20 тис. хворих на РС. Поширеність захворювання щороку неухильно зростає в середньому на 1000-1200 осіб. 

Терапія рецидивуючо-ремітуючих форм розсіяного склерозу включає симптоматичне лікування, лікування гострих рецидивів та прийом лікарських засобів, які модифікують перебіг захворювання.

ПРООН

Програма Розвитку ООН – агентство Організації Об'єднаних Націй, що спеціалізується на питаннях розвитку. ПРООН підтримує стратегічні ініціативи, спрямовані на розвиток потенціалу і сприяння всебічному зростанню і сталому людському розвитку. Завдяки партнерству з національними, обласними та місцевими органами влади, громадянським суспільством і приватним сектором, ПРООН прагне підтримати Україну на шляху до подолання бідності, розвитку людського потенціалу, захисту довкілля і розвитку демократичного врядування.

На прохання Міністерства охорони здоров'я України, ПРООН з 2015-го року закуповує ряд лікарських засобів і виробів медичного призначення за кошти державного бюджету. За підтримки ПРООН поступово буде створено національну агенцію із закупівель, яка буде опиратись на міжнародні стандарти та вбере в себе кращі світові практики. ПРООН допомагає Міністерству охорони здоров'я реформувати систему державних закупівель та зробити її прозорою та чесною.

Більше інформації ви знайдете на http://www.ua.undp.org.

 [1] https://www.accessdata.fda.gov/scripts/cder/daf/index.cfm?event=overview.process&applno=020622


«Тева» виступила одним  зі спонсорів  «Школи жіночого здоров’я»

3 листопада 2017 року, Київ

ТОВ «Тева Україна» виступила одним  зі спонсорів національного проекту «Школа жіночого здоров’я», створеного під керівництвом професора, доктора медичних наук Тетяни Феофанівни Татарчук та за підтримки Національного інституту раку, Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України, Української асоціації гінекологів-ендокринологів та Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

Головною метою «Школи жіночого здоров’я» є створення можливостей для професійного розвитку гінекологів, маммологів, ендокринологів та сімейних лікарів.

Один із перших науково-практичних заходів «Школи» відбувся 27 та 28 жовтня у Києві. Захід був присвячений питанням виявлення та лікування раку молочних залоз, та зібрав понад 400 учасників.

До кінця 2017 року організатори проекту проведуть ще два подібних заходи. Зокрема, 10 та 11 листопада відбудеться форум «Vagina, cervix, uterus: інфекція, запалення, онкологія». А 8 та 9 грудня «Школа» запросить лікарів на дводенний семінар «Репродуктивне здоров’я жінки».

З детальною інформацією про ці заходи Ви можете ознайомитись за посиланням.

«Тева Україна» має можливість надати фінансову підтримку для участі у таких заходах спеціалістам охорони здоров’я з метою сприяння розвитку системи медичного навчання. Запит можна надіслати на поштову адресу ТОВ «Тева Україна»: м. Київ, 02152, пр-т Павла Тичини, 1-в. 

Він повинен містити такі документи:

1)     запит про надання фінансової підтримки в довільній формі, завірений печаткою лікувально-профілактичного закладу, 

2)     особисту заяву на отримання фінансової підтримки для участі у заході в довільній формі з зазначенням суми, необхідної для проїзду та участі.

Потенційним учасникам також необхідно заповнити коротку анкету за посиланням.

Після заходу, спеціалісту охорони здоров’я необхідно надати підтвердження його відвідування та відгук.

Пакет освітнього спонсорства може включати: оплату реєстраційного внеску, проїзд, проживання та дворазове харчування для спеціаліста. Враховуючи обмеження бюджету, ТОВ «Тева Україна» залишає за собою право обрати певну кількість лікарів для надання їм фінансової підтримки для участі у науковому заході.

Будь ласка, зверніть увагу, що розгляд запитів займає певний час, як правило, близько чотирьох тижнів.

За додатковою інформацію щодо грантів звертайтесь за телефоном +380445947080, контактна особа Анна Гладка, медичний радник.

 


 

«Тева Україна» отримала п’ять нагород «Панацея 2017»

 14 вересня 2017 року, Київ

«Тева Україна» взяла участь у церемонії нагородження переможців конкурсу «Панацея 2017». За результатами конкурсу, чотири препарати компанії, зокрема, «Спазмалгон» та три рецептурні лікарські засоби, отримали нагороди «Препарат року».

Крім того, представники аптечних мереж назвали кращим менеджером по роботі з ключовими клієнтами представницю «Тева» Олену Бабур. Олена отримала спеціальну нагороду «KAM року».

DSC8858 copy

Олена працює в компанії більше шести років. Її кар’єра почалась у 2010 році з посади медичного представника у м. Житомир. У 2015 році Олена отримала підвищення до посади менеджера по роботі з ключовими клієнтами, і у тому ж році переїхала до Києва, де працює сьогодні.

Олена та всі переможці конкурсу отримали бронзові статуетки богині «Панацеї» скульптора Андрія Зігури.

«Панацея» – щорічний конкурс професіоналів фармацевтичної галузі України, переможців якого визначають за результатами комплексних маркетингових досліджень, які надають партнери конкурсу: компанії MASMI, QuintilesIMS, SMD, Business Credit, Тielsen, UMG. Конкурс було засновано у 1999 році. 

 


 

Teva призначила Кера Шульца новим Президентом та Головним виконавчим директором

11 вересня 2017 року, Єрусалим 

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (NYSE та TASE: TEVA) сьогодні оголосила про рішення Ради Директорів щодо призначення Кера Шульца Президентом та Головним виконавчим директором компанії. Пан Шульц змінить на цій посаді Доктора Іцхака Петербурга, який продовжить виконувати обов’язки Головного виконавчого директора до того, як пан Шульц приєднається до компанії. Сьогоднішнє оголошення є результатом глобального процесу пошуку кращого Керівника для компанії, який Рада Директорів здійснювала за підтримки консультантів з Heidrick & Struggles. Пан Шульц невдовзі переїде до Ізраїлю і працюватиме у головному офісі Teva у Петах-Тіква.

Пан Шульц є досвідченим професіоналом у сфері охорони здоров’я. Він пройшов винятковий, майже тридцятирічний кар’єрний шлях у міжнародних фармацевтичних компаніях. На своєму професійному шляху пан Шульц отримав унікальний досвід розвитку портфоліо оригінальних та генеричних лікарських засобів, та управління складними бізнес-процесами у світовому масштабі. Він переходить у Teva з посади Президента та Головного виконавчого директора H.Lundbeck A/S, де він успішно втілив вагомі ініціативи з реструктуризації і розпочав реалізацію нової поворотної стратегії, направленої на розвиток сталої глобальної моделі витрат та операційної моделі. Під його керівництвом компанія отримала перспективи досягнути рекордно-високих показників доходу та прибутковості. До того, як приєднатись до H.Lundbeck A/S у якості Головного виконавчого директора, пан Шульц обіймав посаду Головного операційного директора компанії Novo Nordisk, і справив значний вплив на її розвиток як одного з найуспішніших виробників лікарських засобів у світі, а також запровадив у компанії метрики для оцінювання ефективності бізнес-процесів.

«Широкий міжнародний досвід роботи у фармацевтичній галузі, успішний досвід втілення нових стратегій, зростання і розширення присутності з низькими супутніми витратами, виконання зобов’язань перед акціонерами, а також відданість культурі відповідності правовим і етичним нормам роблять Кера саме тим лідером, який зможе вивести Teva на наступний рівень», говорить Доктор Сол Дж. Барер, Голова Ради директорів Teva.

«Кер має глибоке розуміння глобальної фармацевтичної галузі, а також ринків генеричних та оригінальних лікарських засобів. Його перевірені навички та вміння у стратегічному, фінансовому та операційному управлінні, а також рішучість щодо подальшого розвитку забезпечать зростання акціонерної вартості і стануть запорукою успішності Teva у довгостроковій перспективі. Він має сильне відчуття корпоративного громадянства та послідовну відданість високим стандартам діяльності. Це те, що робить його професіоналом та об’єднує з нашою компанією в культурному сенсі. Ми раді вітати Кера, лідера світового класу, у Teva, і готові працювати з ним над створенням Teva майбутнього, - для акціонерів, співробітників і пацієнтів в усьому світі».  

Пан Шульц зазначив: «Для мене честь приєднатись до Teva, знаної компанії, якою я давно захоплююсь. Teva відрізняється від інших компаній унікальною рішучістю у розширенні географії присутності, забезпеченні нових високоякісних лікарських засобів для пацієнтів та розвитку інноваційної культури для співробітників. Я пишаюсь тим, що приєднався до компанії, яка щодня допомагає мільйонам пацієнтів в усьому світі своїми генеричними та оригінальними лікарськими препаратами, та рішеннями у сфері охорони здоров’я. Я готовий розпочати роботу, разом з командою Teva, на шляху до довгострокового успіху компанії та її акціонерів».

Доктор Барер також зазначив: «Від імені Ради директорів я хочу подякувати Іцхаку за те, що він взяв на себе виконання обов’язків Головного виконавчого директора у складний для компанії час. Завдяки його лідерству і знанням, Teva сьогодні сконцентрована на виконанні ключових стратегічних пріоритетів».

«Ми виконуємо всі зобов’язання, які взяли на себе за останні кілька місяців. Ми оптимізуємо наші робочі процеси і спрямовуємо наші ресурси на ті генеричні та оригінальні препарати, які мають найвищий дохід на інвестиції. Крім того, ми наблизились до нашої мети забезпечити мінімум 2 мільярди доларів США надходжень за рахунок продажу неключових підрозділів, і це також зміцнить фінансові показники Teva. Керувати Teva – це привілей, і я з радістю продовжу робити це зараз, а також зроблю все необхідне, щоб передати справи Керу, як тільки він приєднається до нас», зазначив Доктор Іцхак Петербург.

 Кер Шульц 

Пан Шульц, 56 років, є досвідченим професіоналом у сфері охорони здоров’я, який має визначний досвід управління фінансами та проведення реструктуризацій у міжнародних компаніях. Починаючи з 2015 року, він обіймав посаду Президента та Головного виконавчого директора H.Lundbeck A/S, до якої він приєднався у той час, коли компанія втрачала ключові патенти. Пан Шульц провів ретельний аналіз бізнесу і втілив нову стратегію його розвитку, яка передбачала скорочення операційних витрат і концентрацію на запусках нових продуктів.

До того, як приєднатись до H.Lundbeck A/S, пан Шульц майже тридцять років працював у Novo Nordisk, де обіймав керівні посади, зокрема, посаду Головного операційного директора, Віце-президента з постачання та Директора з планування та послуг для клієнтів у підрозділі лікування діабету. У Novo Nordisk пан Шульц відіграв ключову роль у модернізації масштабного виробництва біопрепаратів, а також у розширенні присутності компанії на ринках Китаю та США.

Крім цього, під час роботи в Novo Nordisk пан Шульц працював у компаніях McKinsey та Anderson Consulting. У цих компаніях він розробив унікальне глобальне бачення сфери охорони здоров’я і фармацевтичної галузі у світі, розширив експертизу у фінансах, продемонстрував відданість високим правовим та етичним стандартам, а також керував командами і діяльністю компаній у Європі, Північній Америці та на Близькому Сході.

Пан Шульц є Головою Ради директорів Royal Unibrew A/S, членом Ради директорів LEGO A/S та членом Ради директорів Bitten og Mads Clausens Fond, холдингової організації Danfoss A/S.

Має ступінь Магістра економіки Університету Копенгагена.       

 


 Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав офіс компанії Teva Pharmaceutical Industries Ltd. в Єрусалимі

 16 травня 2017 року, Єрусалим 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Ізраїль з дводенним візитом 15-16 травня, щоб посилити зв’язки між двома країнами та налагодити стратегічне партнерство в кількох напрямках, в тому числі в сфері охорони здоров’я.

У рамках візиту, пан Гройсман зустрівся з Прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу, Президентом Ізраїлю Реувеном Рівлином та Спікером Кнесету Юелем Едельштейном. Крім того, 16 травня Володимир Гройсман провів зустріч з представниками бізнес-спільноти Ізраїлю в інноваційному центрі фармацевтичної компанії Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (Teva) в Єрусалимі.

IMG 6

Прем’єр-міністра супроводжувала виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я пані Уляна Супрун, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Керівник Офісу з залучення та підтримки інвестицій Даніель Білак, Міністр соціальної політики Андрій Рева, Міністр культури Євген Нищук  та інші представники офіційної делегації.

Крім представників компанії Teva, на зустрічі були присутні керівники ізраїльських інноваційних медико-біологічних компаній та підприємств Orbimed Israel, Brainsway Ltd., Mobile ODT, Witalize Ltd., Sanara Ventures, а також представники Міністерства економіки Ізраїлю, Асоціації виробників Ізраїлю та Ізраїльського Інституту Експорту. Учасники обговорювали можливості розвитку системи охорони здоров’я в Україні та погодились тісно співпрацювати в процесі медичної реформи та, зокрема, в проекті E-health.

Основним принципом проекту є тісна співпраця між Урядом, громадськими організаціями та бізнес-спільнотою. Слідуючи цьому принципу, Teva відкрита до обговорення кращих практик та інновацій у сфері охорони здоров’я, які компанія розробляє та використовує.

IMG 7Після дискусії, Прем’єр-міністр та офіційна делегація відвідали виробничі потужності Teva.

“Ми зацікавлені, щоби бізнес-середовище розвивало взаємодію, і цей діалог мав конкретний результат. Ми відкриті у підвищенні кооперації. Ми знаходимося на початку зміни цієї системи. Все, що пов'язано з медициною, фармакологією, є дуже важливим для України",  – наголосив Володимир Гройсман.

Він зауважив, що одним з прикладів успішної співпраці Ізраїлю та України в медичній сфері є робота компанії Teva, яка однією з перших долучилася до урядової програми "Доступні ліки".

“Teva повністю підтримує медичну реформу, яка може вплинути на розвиток фармацевтичного ринку в Україні. Ми переконані, що можемо зробити свій внесок в її втілення. Ми також відкриті до подальшої співпраці в рамках ініціатив Уряду України”, зазначив Авіноам Сапір, Старший віце-президент з інновацій та генеральний директор Teva в Ізраїлі.

15 травня 2017 року було підписано План співробітництва у галузі охорони здоров'я та медицини між Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством охорони здоров'я Держави Ізраїль на 2017-2021 роки.

Крім того, очікується, що до кінця 2017 року буде підписано Угоду про вільну торгівлю між двома державами.

 


Фармацевтична компанія TEVA здійснює поставку ліків для МОЗ України в рамках гарантій, наданих Crown Agents

19 квітня 2017 року, м. Київ

Агенція Crown Agents вже протягом більш ніж 10 років є надійним партнером уряду України та ставиться вкрай відповідально до виконання всіх своїх зобов'язань. Проект закупівель ліків для онкологічних захворювань для МОЗ України, фінансований за кошти державного бюджету 2015 року, був успішно реалізованим: загальна сума закупівель склала майже 32 млн долл. США, а потенційна економія досягла 17 млн долл.

Отримавши запит МОЗ України щодо заміни ряду ліків, термін придатності яких спливає, Crown Agents повністю виконує взяті на себе зобов'язання у рамках раніше наданої державі гарантії. Роботи по заміні вже розпочаті і активно підтримуються поважними виробниками, такими як фармацевтична компанія TEVA з головним офісом в Ізраїлі.

Розуміючи високу соціальну значимість цього проекту, TEVA, що забезпечувала поставки для обох програм, підтримала Crown Agents та оперативно приєдналася до виконання цих зобов'язань. Найближчим часом TEVA поставить Crown Agents весь обсяг ліків, що підлягають заміні, і вони будуть передані МОЗ України, при цьому термін придатності ліків складатиме не менше 75%.

Крістін Джексон, Головний консультант із закупівель Crown Agents:

«Державні закупівлі ліків є надзвичайно важливим проектом. Тому ми особливо ретельно підходимо до вибору постачальників, які мають репутацію компаній, що виконують свої зобов’язання за будь-яких обставин. Наш процес комплексної перевірки (duediligence) впродовж закупівельних тендерів слугує саме цій меті і забезпечує безперебійну та ефективну роботу  за контрактом з державою».

Дмитро Спіцин, Генеральний директор ТОВ «ТЕВА Україна»:

«Ми працюємо в Україні 20 років, в тому числі беремо участь у програмах держзакупівель.Ми пишаємося тим, що перемагаємо в тендерах у чесній конкурентній боротьбі, пропонуючи кращу якість і кращі умови. Ми швидко розпочали роботу над запитом від Crown Agents і виконуємо всі свої зобов'язання. Наша мета – робити якісне лікування доступним в Україні, тому ми вважаємо критично важливим підтримати МОЗ в цьому проекті».

 Довідка про компанію

Crown Agents – міжнародна компанія, яка співпрацює з урядами, міжнародними організаціями та компаніями за напрямками: зміцнення систем охорони здоров'я, управління ланцюгами постачань, управління економічним розвитком і надання гуманітарної допомоги. Crown Agents допомагає країнам реагувати на природні та техногенні кризи, зміцнювати системи охорони здоров'я, розширювати можливості доступу громадян до них, розвивати економіку, покращувати управління фінансами.

Crown Agents має більш ніж 185-річний досвід роботи в усьому світі і веде свою діяльність у понад 100 країнах на 4 континентах.

В Україні Crown Agents працює більше 10 років, допомагаючи реалізовувати проекти в галузі закупівель, управління фінансами, розвитку економіки. Crown Agents співпрацює з:

 • Міністерством фінансів України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством охорони здоров'я України, Антимонопольним комітетом України, Державною службою з надзвичайних ситуацій України, Міністерством охорони навколишнього середовища і природних ресурсів України, Державним агентством з управління зоною відчуження
 • Європейським Союзом і Європейською комісією
 • Урядами США, Великобританії і Японії
 • Світовим банком і Європейським банком реконструкції і розвитку

 Поточні проекти Crown Agents в Україні включають:

 • Проект «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС»

 Серед реалізованих проектів Crown Agents в Україні:

 • Проект «Допомога в реформуванні системи закупівель ПАТ “Укрнафта″»
 • Проект «Підтримка реформи державних закупівель»
 • Проект «Будівництво централізованого сховища для відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання»
 • Проведення аудиту процедур державних закупівель ЄБРР
 • Проект «Підтримка реформи управління державними фінансами»
 • Проект «Система закупівель для TACIS 96» 

 


 «Тева Україна» бере участь в урядовій програмі «Доступні ліки»

5 квітня 2017 року, м. Київ

ТОВ «Тева Україна» бере участь у програмі Міністерства охорони здоров’я України «Доступні ліки», яка дозволить забезпечити основними лікарськими засобами громадян України із серцево-судинними захворюваннями, діабетом II типу або бронхіальною астмою. Саме ці захворювання, за даними МОЗ, найбільше впливають на показники смертності в Україні.

3 квітня 2017 року МОЗ затвердив Реєстр лікарських засобів, які пацієнти зможуть безкоштовно або з невеликою доплатою отримати у аптеках, які є учасниками програми «Доступні ліки». Вартість ліків буде відшкодовувати держава, для цього у бюджеті 2017 року передбачено 500 мільйонів гривень.

Реєстр містить 157 назв лікарських засобів, серед них 12 препаратів компанії «Тева», такі як «Клопідогрел-Тева», «Бісопролол-Тева», «Метформін-Тева», «Беклазон-Еко», «Лопірел», «Діанормет 850». Препарати імпортуються в Україну з країн ЄС та з Ізраїлю. Більшість з них пацієнти зможуть отримати з незначною доплатою, від 2,90 грн до 8,90 грн. А, наприклад, «Беклазон-Еко», роздрібна ціна якого становить 243,64 грн. за упаковку, буде для пацієнтів безкоштовним.   

«Програма відшкодування пацієнтові вартості лікарських засобів – це важливий крок для забезпечення доступності лікування в Україні. Ми раді зробити свій внесок в її розвиток. Сподіваємось, що найближчим часом перелік лікарських засобів, які беруть участь у програмі, буде розширюватись, щоб більшою мірою забезпечити потреби українських пацієнтів», зазначив Дмитро Спіцин, генеральний директор ТОВ «Тева Україна».

Більше інформації про програму «Доступні ліки» ви знайдете за посиланням.

 


Teva отримала схвалення FDA для нового препарату для лікування хореї, симптому хвороби Гантінгтона¹

Таблетки дейтетрабеназину стануть першими новими ліками для лікування хореї, симптому хвороби Гантінгтона (Huntington’s disease), розробленими за останні десять років

3 квітня 2017 року, Єрусалим

Компанія Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (NYSE та TASE: TEVA) оголосила про схвалення з боку FDA (Food and Drug Administration, Управління безпеки харчових продуктів та лікарських препаратів США) нового лікарського засобу, таблеток дейтетрабеназину, для лікування хореї, симптому хвороби Гантінгтона. Це перший дейтерований препарат, схвалений FDA², та всього другий препарат, схвалений для лікування хвороби Гантінгтона. Раніше FDA надала даному лікарському засобу статус орфанного, тобто такого, що призначений для діагностики, профілактики чи лікування рідкісних захворювань.

Хвороба Гантінгтона – рідкісне нейродегенеративне захворювання. Хорея – безцільні неконтрольовані різкі рухи – є найвиразнішим фізичним проявом хвороби, який спостерігається у майже 90% пацієнтів.

«Хорея є основним симптомом у більшості пацієнтів із хворобою Гантінгтона. Вона обмежує функціональність, впливає на повсякденні речі. До цього часу пацієнти майже не мали можливостей для лікування цього симптому», говорить доктор Майкл Хайден, Президент глобального науково-дослідного центру та Головний науковий директор Teva.
«Спираючись на результати клінічних досліджень, після яких було схвалено дейтетрабеназин, ми вважаємо, що цей препарат буде унікальною можливістю для лікування наших пацієнтів», зазначив він.

Повний текст прес-релізу, інформацію про дейтетрабеназин та про хворобу Гантінгтона ви можете знайти за посиланням.

¹ Хвороба Гантінгтона, Huntington’s disease, - генетичне захворювання нервової системи, що найчастіше уражає людину в віці 35-50 років внаслідок змін в гені IT-15, яке призводить до атрофії стріатума, а на пізній стадії – до атрофії кори головного мозку.

² Перелік нових препараратів, схвалених FDA в 2017 році; інформація про схвалення препарату, як такого, що має нову молекулярну основу.

 


 Щодо препаратів «Доксорубіцин-Тева» та «Цисплатин-Тева»

 6 березня 2017 року, м. Київ

ТОВ «Тева Україна» повідомляє, що не має відношення до імпорту та розповсюдження в Україні препаратів «Доксорубіцин-Тева, ліофілізат для розчину для інфузій по 50 мг у флаконі №1» серій 16С01QA та 16B15MA,  та «Цисплатин-Тева, раствор для инъекций 1мг/мл, 100мл, №1» (російське маркування), виробництва компанії «Фармахемі Б.В.», Нідерланди.

Згідно з приписами Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками № 1100-1/2.0/171-17 від 20.02.2017 та № 779-1/2.0/171-17 від 02.02.2017, продаж, зберігання та реалізація вищезгаданих лікарських засобів забороняється. За попередніми результатами внутрішнього розслідування відділу безпеки ТОВ «Тева Україна», дані препарати могли потрапити на територію України незаконно.

ТОВ «Тева Україна» співпрацює з контролюючими органами та робить все можливе зі свого боку щодо розслідування інциденту.

Наголошуємо, що всі інші серії  лікарського засобу  «Доксорубіцин-Тева, ліофілізат для розчину для інфузій по 50 мг у флаконі №1» (номер реєстраційного свідоцтва UA/9704/01/02) дозволені до обігу в Україні.  

Також звертаємо вашу увагу на офіційну назву та реєстраційний номер препарату «Цисплатин-Тева, концентрат для інфузій, 1мг/мл у флаконі 100мл №1», реєстраційний номер UA/7552/01/02, дозволеного до обігу та застосування в Україні.

 Довідка про компанію

ТОВ «Тева Україна» – найбільша міжнародна фармацевтична компанія в Україні та один з п’яти лідерів українського фармацевтичного ринку¹. Компанія представляє понад 200 відтворених (генеричних) та оригінальних лікарських препаратів, які застосовуються у різних галузях медицини. «Тева Україна» об’єднує більше 400 співробітників. У 2017 році компанія відзначає двадцятиріччя діяльності в Україні.

 «Тева Україна» є частиною Teva Pharmaceutical IndustriesLtd (Teva), провідної міжнародної фармацевтичної компанії зі штаб-квартирою в Ізраїлі, заснованої у 1901 році. Teva спеціалізується на розробці, виробництві та маркетингу генеричних та оригінальних лікарських препаратів, а також активних фармацевтичних інгредієнтів.

Компанія об’єднує 47 000 співробітників у 80 країнах світу. Препаратами та послугами Teva щодня користується понад 250 мільйонів людей.

Teva є найбільшим виробником генеричних лікарських препаратів у світі. Компанія використовує понад 1800 молекул у виробництві препаратів для більшості ключових терапевтичних напрямків. Крім того, Teva виробляє оригінальні препарати, спеціалізуючись на захворюваннях центральної нервової системи, респіраторних захворюваннях, серцево-судинних захворюваннях, етіології, онкології, жіночому здоров’ї.

Більше інформації про Teva Pharmaceutical Industries Limited Ви знайдете на сайті www.tevapharm.com

¹ За даними Proxima за 2016 р.