Ми робимо якісне лікування
доступним у всьому світі
tip with img 20130808
Про компанію
our values

Пристрасть, що змінює світ – це справжня «Тева»

Компанія «Тева» - це співробітники, які захоплені вдосконаленням якості життя та охорони здоров’я пацієнтів в усьому світі. Адже це наше незмінне завдання, оскільки ми працюємо з життям мільйонів пацієнтів щодня, і мільярдів - щороку

Основою успіху та серцем компанії «Тева» є наша мрія бути незамінною фармацевтичною компанією у світі, виконуючи свої зобов’язання перед пацієнтами, клієнтами, акціонерами та співробітниками.

Компанія була заснована у 1901 році, а сьогодні входить до десятки провідних міжнародних фармацевтичних компаній. У 60 країнах світу працює 46 000 наших відданих співробітників, а головний офіс розташовано в Ізраїлі.

Як прогресивна міжнародна фармацевтична компанія, «Тева» очолює розробку, виробництво та просування на ринок широкого асортименту спеціалізованих лікарських засобів, дженериків і безрецептурних препаратів, активних фармацевтичних інгредієнтів (API) і принципово нові лікарські форми.

Ідучи за своєю мрією, ми дотримуємося стабільного внутрішнього зростання. Цю стратегію доповнюють вагомі союзи з гідними партнерами. Ми виходимо на нові ринки та вибірково розширюємо власні можливості. Зрівноважуємо інвестиції у розвиток і доходи інвесторів. Усе, що ми робимо присвячено вирішенню існуючих медичних, соціальних та споживацьких потреб сьогодення.

В усьому, що робимо, ми дотримуємося основних цінностей компанії: чесність, повага, співпраця, майстерність і лідерство. Саме такі цінності є безпосереднім втіленням діяльності компанії «Тева». Вони дають можливість відкривати світу безпечні та ефективні лікарські засоби, завдяки якостям наших людей та продуктів. Вони є основою нашої відданості пацієнтам і постійним змінам на краще.

Наші головні цінності

Основою компанії, а також нашою підтримкою у досягненні мрії стати незамінною компанією у світі стали основні цінності. Цінності компанії «Тева» - це і є характер нашої діяльності.

«Тева» віддана принципам якісної роботі та ефективності – саме це і є її корпоративною культурою. Серце компанії «Тева» - наші провідні цінності: чесність, повага, співпраця, досконалість і лідерство. Наші цінності – це вагома підтримка у досягненні нашої мрії бути незамінною компанією-виробником лікарських засобів у світі.

Наші цінності – це міцний ланцюг принципів, що є втіленням характеру нашої діяльності. 

Цінності компанії «Тева» втілюють усе найкраще, чим є і може бути компанія «Тева». Вони забезпечують цілеспрямованість, направленість та основоположні принципи діяльності. Вони передбачають необхідність адаптації, не виключаючи всього різноманіття та багатства наших надбань. Вони допомагають створити середовище, що привабить та збереже найкраще і найяскравіше у галузі, забезпечуючи наш довготривалий успіх.

Наші цінності переконують, що саме люди є запорукою успіху. Вони надають вагоміше значення втіленню стратегії, а також скеровують наші щоденні дії та рішення, об’єднують нас у виконанні наших обов’язків перед пацієнтами, клієнтами, акціонерами і співробітниками в усьому світі.