Ми робимо якісне лікування
доступним у всьому світі
tip with img 20130808
Про компанію

Захоплююча історія успіху і досконалості

 • 1910 Закладаючи фундамент

  Компанію, сьогодні всім відому як «Тева», було засновано в Єрусалимі у 1901 році. Це було маленьке підприємство, що розповсюджувало імпортні препарати, використовуючи обози мулів та каравани верблюдів. Компанія називалась іменами власних засновників: «Саломон, Левін і Ельштейн Лтд».

 • 1930 Народження місцевої фармацевтичної промисловості

  Серед європейських іммігрантів до Палестини були і вчені, хіміки та техніки, які створювали фармацевтичні компанії. Працюючи з незначними обсягами, компанії зазнавали проблем у сфері логістики та законодавчих регулювань.

  З приходом до влади Нацистської партії у 1933 році, поставки ліків з Німеччини скоротилися. Щоб подолати дефіцит лікарських препаратів, «Саломон, Левін і Ельштейн» придбала землі у Петах-Тіква́, Ізраїль, і у 1935 році відкрила маленький завод з виробництва лікарських препаратів «Ассіа».

 • 1940 1950 Швидке зростання місцевого ринку ліків

  Протягом Другої світової війни маленькі фармацевтичні заводи залишались єдиним джерелом постачання ліків для місцевого ринку, сусідніх країн та британських військових, що зупинилися у цій місцевості.

  У 1951 році об’єднана компанія стала однією з перших промислових компаній, що привабила капітал завдяки першому розміщенню цінних паперів на біржі Тель-Авіву.

  Поступове післявоєнне відновлення імпорту ліків змусило місцевих виробників обміркувати вихід на нові ринки.

 • 1960 1970 Вивчаючи міжнародні можливості

  Маленкі фабрики, що з останніх сил намагалися вижити, вирішили злитися, щоб підвищити рентабельність роботи. Спершу відбулося злиття компаній «Ассіа» і «Зорі». Цим злиттям керував Елі Хурвіц, зять пана Саломона (і майбутній голова компанії «Тева»). А далі придбано компанію «Тева».

  У 1976 році, Елі Хурвіц здійснив офіційне злиття компаній «Ассіа», «Зорі» і «Тева» у найбільшу місцеву фармацевтичну компанію «Teva Pharmaceutical Industries Ltd.» (у перекладі з івриту слово Teva означає «Природа»). Елі Хурвіц пропрацював головою компанії «Тева» до свого добровільного звільнення у 2002 році.

 • 1980 Десять років зростання

  Придбання місцевого виробника ліків «Ікафарм» разом з «Плантекс», виробником АФІ, дало можливість здійснювати незалежне виробництво ліків, що містять і що не містять пеніцилін. Незалежність, як особлива вимога органів охорони здоров’я, відкрила «Теві» шлях на ринок США, як новій міжнародній компанії.

  Протягом цього десятиріччя, «Teva» розширювала свою діяльність у галузі медичних приладів, придбавши 50% компанії «Мігада», а також збільшила свою частку на ринку США ставши партнером «W.R. Grace» і «Lemmon».

 • 1990 Перетворення на багатонаціональну організацію

  «Тева» стала вагомим міжнародним гравцем засвоївши стратегію агресивного злиття та поглинання в США та Європі. Впродовж 1990-х, компанія «Тева» відкрила власний провідний завод з виробництва АФІ «Тева-Тек» і завершила десятирічну посилену інноваційну науково-дослідницьку діяльність успішним впровадженням COPAXONE®, інноваційного лікарського засобу проти множинного склерозу (MS).

 • 2000 2010 Безупинне зростання на міжнародній арені

  Компанія «Тева» продовжила розширювати свою присутність на світовому ринку і стала найбільшим виробником дженериків, а також увійшла до переліку 15 найбільших фармацевтичних компаній світу.

  У 2002 році, після відмови Елі Хурвіца від поста Голови та Президента компанії, Ізраїля Макова призначено його наступником.

  Компанія «Тева» має стабільне міжнародне положення та основні виробничі і ринкові потужності у Ізраїлі, Європі і США, а також мережу міжнародних дочірніх підприємств, серед яких «Sicor», «IVAX» і «Barr».

  У травні 2006 року, Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів (США) ухвалила препарат Азілект® (пігулки разагіліну), що приймається один раз на день як ліки для боротьби проти хвороби Паркінсона.

  У березні 2007 року, Шломо Янай став головою та Президентом компанії «Тева».

  Протягом серпня 2010 року компанія «Тева» завершила придбання німецької компанії «Ратіофарм». Це придбання суттєво збільшило частку компанії «Тева» на європейському ринку, завдяки використанню бездоганної бази «Ратіофарм» для біоподібних препаратів, брендованих дженериків і тендерів.

 • 2010 … Перетворення на багатонаціональну організацію

  Компанія «Тева» закінчила придбання «Theramex», європейського підприємства з охорони здоров’я жінок, що належало «Merck KGaA», у січні 2011 року. «Theramex» має і сильний образ марки і гарну репутацію щодо якості виробництва, а це долучить до активів «Теви» значне портфоліо у сфері жіночого здоров’я та гінекології, що продається у 50 країнах світу, і до того ж унікальну інноваційне портфоліо нових препаратів, та препаратів, що знаходяться у стадії розробки.

  Придбавши «Tayio» у липні і «KOWA» у вересні 2011 року, «Тева» посилила свою діяльність у Японії