Ми робимо якісне лікування
доступним у всьому світі
tip with img 20130808
Про компанію
business philisophy

Різносторонній бізнес,
прості та високоефективні методи

Тева спеціалізується на розробці, виробництві та маркетингу генериків і оригінальних запатентованих препаратів.

Тева здійснює велику та різносторонню діяльність, використовуючи прості та високоефективні виробничі процеси. Це дозволяє компанії зберігати лідируючі позиції та високий рівень конкурентоспроможності. Компанія спеціалізується на розробці, виробництві та маркетингу генериків та оригінальних запатентованих препаратів. Портфель продуктів компанії охоплює всі основні терапевтичні сфери та включає різноманітний асортимент лікарських форм. Крім того, Тева виробляє та поставляє активні фармацевтичні інгредієнти (АФІ) виробникам лікарських засобів у всьому світі.

Світовий лідер виробництва генериків

Тева прагне бути першою генеричною компанією, забезпечуючи високі стандарти якості та найдоступніші ціни.

Широка різноманітність виробничих процесів та унікальний науково-технічний потенціал дозволяє постійно пропонувати новітні розробки лікарських засобів у найзручніших формах, забезпечуючи високі стандарти якості та найдоступніші ціни

Генерики набувають усе більшого значення, що обумовлено обмеженістю ресурсів, старінням населення та зниженням витрат на охорону здоров'я.

Тева випускає 71 млрд. таблеток на рік на 77 заводах, розташованих по всьому світу. Тільки в США щодня виписується більше 1,5 млн. рецептів на препарати компанії, що складає 1 052 рецепти на хвилину. Ці цифри не мають потреби в коментарях – чим більше випущено генериків, тим більше користі та здоров'я вони принесуть людям. Щодня протягом уже більше століття ми робимо якісне лікування доступним у всьому світі, щоб кожна людина могла жити своїм життям.

Фармацевтичні інновації

Будучи лідером у сфері виробництва спеціалізованих лікарських препаратів, Тева розробляє та виробляє інноваційні фармацевтичні продукти у наступних сферах: захворювання ЦНС, патологія органів дихання, жіноче здоров'я, онкологія, біоаналоги та болезаспокійливі засоби. Крім того, Тева продовжує розвивати лінійку інноваційних продуктів, приділяючи особливу увагу новим препаратам для лікування неврологічних порушень, аутоіммунних та онкологічних захворювань.

Препарати для лікування захворювань ЦНС

Для лікування захворювань центральної нервової системи (ЦНС) Тева пропонує два запатентовані препарати, які лідирують у цій сфері:

 • КОПАКСОН® (глатирамеру ацетат) для лікування розсіяного склерозу
 • АЗІЛЕКТ® (разагілін) для лікування хвороби Паркінсона

Препарати для лікування захворювань дихальної системи

При захворюваннях органів дихання, Тева пропонує високоякісні продукти, спрямовані на досягнення вираженого терапевтичного ефекту, підвищення зручності при використанні інгаляторів і підвищення комплаєнсу.

Препарати для жіночого здоров'я

Тева розробляє препарати, які сприяють зміцненню здоров'я жінки та суттєво поліпшують якість її життя.

Біофармацевтичні препарати

Революційні розробки компанії у сфері біофармацевтичних продуктів пропонують унікальні терапевтичні рішення при багатьох тяжких захворюваннях, які загрожують життю.

Онкологія

Діяльність компанії у сфері онкології спрямована на створення високоефективних препаратів, а також інвестування в розробку нових методів терапії онкологічних захворювань.

 

Світові поставки АФІ

Тева є світовим лідером з поставки активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ) – необхідних для виробництва лікарських засобів.

Тева – компанія №1 у світі з виробництва генериків, одна з 15 провідних фармацевтичних компаній у світі. Будучи міжнародною фармацевтичною компанією зі штаб-квартирою в Ізраїлі, Тева має у своєму розпорядженні виробничі потужності, науково-дослідні підрозділи, представництва, які займаються маркетингом і дистрибуцією в більше ніж 60 країнах світу. Штат співробітників нараховує 46000 людей. Заснована у 1901 р., Тева пишається традиціями лідерства та прагненням до досконалості.

Тева спеціалізується на розробці, виробництві та маркетингу широкого спектру генериків і оригінальних препаратів, а також активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ).

Уже більше століття Тева має конкурентні переваги завдяки:

 • Високій якості
 • Орієнтованості на клієнтів та пацієнтів
 • Збалансованому портфелю продуктів: генериків та оригінальних препаратів
 • Діяльності, як у сфері лікарських препаратів, так і у сфері активних фармацевтичних інгредієнтів
 • Комбінації глобального масштабу діяльності та вмінню задовольняти потреби клієнтів на локальному ринку

Останні придбання та співпраця

Успішна стратегія компанії Тева у сфері придбання та співпраці заснована на оцінці комерційних, технологічних і структурних факторів. Тева має багатий досвід успішної інтеграції, завдяки унікальному комплексу основних принципів і визначених орієнтирів.

До числа нещодавніх придбань компанії та досягнутих домовленостей про співпрацю входять:

 • MicroDose - червень 2013: таке придбання є вагомим кроком уперед до розширення власної лінії дихальних препаратів і систем, що дає змогу зосередитись на технологіях для інгаляцій і продуктах спрямованих на боротьбу з легеневими захворюваннями та інфекціями, що мають потенціал до значного покращення результату та дотримання режиму пацієнтами.
 • Handok - лютий 2013: ця співпраця дозволить компанії «Тева» увійти до фармацевтичного ринку Південної Кореї, що наразі оцінюється приблизно у 14 мільярдів доларів США на рік.
 • Xenon - грудень 2012: ця співпраця суттєво розширить можливості компанії «Тева» щодо задоволення потреб пацієнтів у боротьбі з хронічними болями. Угода про спільний розвиток та ексклюзивна міжнародна ліцензія на XEN402, що має потенціал для широкого терапевтичного використання у боротьбі з низкою больових станів.
 • NeuroSearch - жовтень 2012: таке придбання стоїть на рівні з посиленим пошуком нових підходів до боротьби з руйнівними хворобами ЦНС, а особливу цінність складає для якості життя пацієнтів з хворобою Хантінгтона.
 • Taiyo – травень 2011: Включаючи до своїх активів третю за величиною японську генеричну фармацевтичну компанію, Тева отримала можливість зайняти лідируючі позиції на стрімко зростаючому японському ринку генериків.
 • Cephalon – травень 2011: Цей здобуток відповідає довгостроковій стратегії розвитку компанії Тева, що спрямована на зміцнення діяльності у сфері оригінальних і спеціалізованих препаратів за рахунок диверсифікованості портфелю та розширення асортименту продуктів. При цьому компанія використовує новопридбані комерційні, науково-дослідні та технічні можливості.
 • Procter & Gamble (СП) – березень 2011: Тева та Procter & Gamble об’єднують свої можливості та наробітки у сфері безрецептурних препаратів, що дозволить прискорити темпи росту обох компаній. Основою спільної діяльності є досвід P&G у просуванні брендів, розробці нових продуктів і реалізації можливостей ринкового розвитку, а також досвід компанії Тева в науково-дослідній, нормативній і виробничій сфері, широка географічна представленість, а також великий портфель продуктів.
 • Theramex – січень 2011: Тева закінчила процес придбання європейського підрозділу компанії Merck KGaА з виробництва лікарських препаратів для жіночого здоров'я. Компанія отримала популярний бренд, який зарекомендував себе завдяки якості, а також різноманітному асортименту продуктів для жіночого здоров'я, представлений у більше ніж 50 країнах.
 • ratiopharm – серпень 2010: Придбання другого за величиною виробника генериків у Німеччині виводить компанію на позицію провідної генеричної фармацевтичної компанії в Європі.
 • Taisho Pharmaceutical Industries Ltd. (93%) – грудень 2009: Придбання цієї компанії відповідає меті Тева стати постачальником високоякісних і доступних генеричних препаратів у Японії (другому за величиною у світі фармацевтичному ринку).
 • OncoGenex Pharmaceutical, Inc. (комплексна угода про ліцензування та співпрацю) – грудень 2009: Мета цієї співпраці – створення OGX-011/TV-1011 – препарату, терапії третьої лінії при онкологічних захворюваннях. 
 • Lonza Group Ltd. (СП) – травень 2009: У межах співпраці компанії мають намір зайнятися розробкою, виробництвом і продажем доступних, ефективних і безпечних генеричних аналогів деяких біофармацевтичних препаратів.
 • Barr Pharmaceuticals – липень 2008: Придбання корпорації Barr зміцнює провідні позиції компанії Тева на американському ринку генериків, надає можливість розширення асортименту продуктів для жіночого здоров'я, а також спеціалізованих препаратів.